Warsztat: Jak oswoić stres? Akademia radzenia sobie ze stresem.

  • by

Trening radzenia sobie ze stresem oparty na różnych technikach relaksacji i regulacji emocji.Podczas spotkań poruszymy tematykę stresu i poznamy jego rodzaje i definicje. Co więcej, aby móc pracować nad możliwościami radzenia sobie ze stresem spróbujemy określić jego objawy, charakterystykę oraz znaczenie w życiu złowieka.W trakcie spotkań wykonamy wiele ćwiczeń, które będą podstawą do późniejszej pracy nad subiektywną satysfakcją z życia, sobą w sytuacjach stresowych oraz kontrolą i akceptacją swoich emocji.

🌍 Spotkanie online, Google Meets
📅 7. listopada 2020
🕓 9:00-13:00 (4h)
💸 70 zł

https://www.facebook.com/events/3190932537681996


✒️Zapisy przyjmujemy na adres mailowy:
molinska.psycholog@gmail.com
Wysyłając zgłoszenie podaj swoje:
🔹 Swoje imię i nazwisko
🔹 Tytuł wiadomości: Warsztat stres 7.11.2020
🔹 Potwierdzenie przelewuSzczegółowe informacje dotyczące warsztatu będą przekazywane w odpowiedzi zwrotnej drogą mailową.

Do udziału w warsztacie niezbędny jest dostęp do mikrofonu i kamerki internetowej.
W skład ceny wchodzą również materiały szkoleniowe i certyfikat uczestnictwa. Cena warsztatu- 70zł
Numer konta na który należy dokonać wpłaty
22 1950 0001 2006 0063 7920 0002

http://psychoterapeuta-slask.pl/


Warsztaty prowadzone przez:
mgr Weronikę Molińską – doktorantkę w Szkole Doktorskiej APS na Wydziale Psychologii, psychoterapeutkę w trakcie całościowego szkolenia terapeutycznego Akademii Motwacji i Edukacji, obejmującego terapię poznawczo-behawioralną, założenia dialogu motywującego oraz terapię zorientowaną na schematy i terapię trzeciej fali.
Prowadząca ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją trenerską (Wspieranie Rozwoju Osobowości). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Akademii Kobiety Polish Psychologists Association w Londynie, Towarzystwie Pomocy Dzieciom i Centrum Odwykowym Spzoz w Warszawie oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej “Maluch” we Włocławku. Aktualnie pracuje w centrach terapeutycznych: Kanwa i Amygdala oraz jako wolontariuszka w Centrum Praw Kobiet oraz nieustannie uczesniczy w wielu szkoleniach zawodowych.