1. października, godz. 17

Zapraszamy na bezpłatne webinarium poświęcone tematyce Wewnętrznego Krytyka. Dla wszystkich uczestników przewidziane są również materiały szkoleniowe. Webinarium odbędzie się o godzinie 18 czasu polskiego i o17 czasu brytyjskiego/portugalskiego.Podczas spotkania poznasz odpowiedzi na pytania:
– kim jest wewnętrzny krytyk?
– jakie ma on rodzaje?
– skąd się on bierze?
– jakie ma funkcję?
– jak sobie z nim radzić?
– jak go rozpoznawać spośród natłoku myśli?
– czy warto go wyeliminować czy może się z nim zaprzyjaźnić?Spotkanie odbędzie się na platformie Google Meets. Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się w formularzu: https://forms.gle/yHgpKyeSc3AMtSW57Dzięki temu na podany adres e-mail zostaną przesłane wszelkie dane dotyczące spotkania oraz materiały szkoleniowe.
Jeśli pojawiają się jakieś pytania dotyczące wydarzenia zapraszamy do wysyłania wiadomości 🙂
Prowadząca:
mgr Weronika Molińska – doktorantka na Wydziale Psychologii APS, psychoterapeutka w trakcie całościowego szkolenia terapeutycznego w nurcie poznwczo-behawioralnym Akademii Motwacji i Edukacji. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją trenerską (Wspieranie Rozwoju Osobowości). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Akademii Kobiety Polish Psychologists Association w Londynie, Towarzystwie Pomocy Dzieciom i Centrum Odwykowym Spzoz w Warszawie oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej “Maluch” we Włocławku. Aktualnie pracuje w centrach terapeutycznych: Amygdala i Kanwa oraz jako wolontariuszka w Centrum Praw Kobiet oraz nieustannie uczesniczy w wielu szkoleniach zawodowych.